تنظیمات
اندازه فونت :
چاپ خبر
گروه : علي نظري
حوزه : اخبار چهاردانگه, اخبار ورزشي
شماره : 67583
تاریخ : ۲۳ مهر, ۱۳۹۶ :: ۱۲:۱۶
یحیی، عالیشاه را به حسینی سپرد(عکس) بازیکن باتجربه تراکتورسازی زیر نظر مجتبی حسینی خود را برای نیم فصل دوم آماده می‌کند.

به گزارش پایگاه خبری چهاردانگه، به نقل از ورزش‌سه، امید عالیشاه هافبک سابق پرسپولیس که نیم فصل سال گذشته برای گذراندن خدمت سربازی راهی تراکتورسازی شد، بدشانسی های زیادی را تحمل کرده است. محرومیتی که فیفا برای تراکتورسازی از جذب بازیکن جدید در نظر گرفت، مانع این شد که عالیشاه بتواند برای سرخپوشان تبریزی به میدان برود. از این رو او حدود یکسال است که هیچ مسابقه ای انجام نداده و چون بازیکن سرباز محسوب می شود، نمی تواند به تیم دیگری هم بپیوندد.

با توجه به اینکه عالیشاه تا آبان 97 سرباز تراکتورسازی خواهد بود و پنجره نقل و انتقالاتی این باشگاه نیز نیم فصل باز می شود، او می تواند از هفته شانزدهم برای این تیم به میدان برود.

به همین خاطر عالیشاه چند روزی است به تمرینات تراکتور برگشته و زیر نظر کادرفنی خودش را آماده بازگشت به میادین می کند.

در تمرینات تراکتور، یحیی گل محمدی وظیفه آماده سازی عالیشاه را به مجتبی حسینی، دستیارش داده واین مربی باتجربه هرروز تمرینات ویژه ای را برای هافبک سابق پرسپولیس در نظر گرفته تا او به فرم ایده آل خود برگردد و بتواند بازی های خوبی را در نیم فصل دوم برای تراکتورسازی انجام دهد.

© 2018 تمام حقوق این سایت برای پايگاه خبري چهاردانگه محفوظ می باشد.