تنظیمات
اندازه فونت :
چاپ خبر
گروه : علي نظري
حوزه : اخبار مازندران
شماره : 79053
تاریخ : ۱ مهر, ۱۳۹۷ :: ۱۴:۵۴
زنگ تحصیلی مدارس سما با حضور رئیس دانشگاه آزاد در مازندران نواخته شد


به گزارش خبرگزاری تسنیم از قائم‌شهر، مراسم آغاز سال تحصیلی مدارس سما کشور صبح امروز با حضور رئیس دانشگاه آزاد، عضو مجلس خبرگان رهبری، مسئولان استانی و شهرستانی و جامعه دانشگاهی مازندران در مدرسه ابتدایی هوشمند سما قائمشهر آغاز شد.

آیت‌الله علی معلمی نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری در این مراسم در سخنانی با تقدیر از حضور رئیس دانشگاه آزاد در مازندران و قائم‌شهر اظهار داشت: امیدواریم حضور طهرانچی در استان مازندران جهت اعتلای آموزشی و فرهنگی دانشگاه اثرگذار باشد.

منصوریان رئیس دانشگاه آزاد استان مازندران نیز با اشاره به اینکه دانشگاه آزاد مازندران از دانشگاه‌های موفق در حوزه جذب دانشجو و اعضای هیئت علمی است گفت: امیدواریم سفر رئیس دانشگاه آزاد به استان مازندران منشا اثرات خیری برای استان باشد.

محمد مهدی طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد نیز با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی ایران وارد 40 سالگی خود شده است، افزود: دشمن قصد دارد تا امنیت و آرامش را از ملت ایران سلب کند اما توطئه‌های او منکوب شده است.

وی با بیان اینکه سبک زندگی اسلامی و دینی به دانش‌آموزان باید از مدارس شروع شود، تصریح کرد: بزرگ‌ترین نعمتی که خداوند به ما داده نعمت انقلاب اسلامی است.

رئیس دانشگاه آزاد در این مراسم از دانش‌آموزان پرسید برای حفظ و صیانت از انقلاب باید چه اقدامی صورت گیرد" گفت: دانش‌آموزان برتری که به این سئوالات پاسخ دهند در 22 بهمن امسال تجلیل می‌شوند.

به گزارش تسنیم رئیس دانشگاه آزاد قرار است امروز در سفر به استان مازندران با نماینده ولی‌فقیه در استان مازندران و در جلسه روسای دانشگاه‌های مازندران در ساری حضور یابد.

 /ح

© 2019 تمام حقوق این سایت برای پايگاه خبري چهاردانگه محفوظ می باشد.